Будинок > Продукти > Вентилятори, термічне управління > Вентилятори постійного струму > F412R-12LB
F412R-12LB
F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити F412R-12LB з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини F412R-12LB
Виробник Copal Electronics
Опис FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(у доларах США)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Номер частини F412R-12LB Виробник Copal Electronics
Опис FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 15687 pcs Інформаційний лист F412R Series
Категорія Вентилятори, термічне управління Ширина 12.20mm
Вага 0.044 lb (19.96g) Діапазон напруги 10.2 ~ 13.8VDC
Напруга - Оцінений 12VDC Припинення 2 Wire Leads
Статичне тиск 0.059 in H2O (14.7 Pa) Розмір / розмір Square - 41mm L x 41mm H
Серія F412R RPM 4200 RPM
Потужність (Вт) 480mW Інші імена 563-1136
F412R12LB
Робоча температура 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Шум 16.0 dB(A)
Час життя @ Temp. - Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Захист від вторжень - Особливості -
Тип вентилятора Tubeaxial Поточний рейтинг 0.040A