Будинок > Продукти > Резистори > Через отвори резисторів > CMF55412R00FHEK
CMF55412R00FHEK
CMF55412R00FHEK
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити CMF55412R00FHEK з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини CMF55412R00FHEK
Виробник Dale / Vishay
Опис RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
(у доларах США)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Номер частини CMF55412R00FHEK Виробник Dale / Vishay
Опис RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 86822 pcs Інформаційний лист CMFxx Series, Industrial
Категорія Резистори Толерантність ±1%
Коефіцієнт температури ±50ppm/°C Пакет пристрою постачальника Axial
Розмір / розмір 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Серія CMF
Опір 412 Ohms Потужність (Вт) 0.5W, 1/2W
Упаковка Bulk Пакет / Корпус Axial
Робоча температура -55°C ~ 175°C Кількість закінчень 2
Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited) Час виробництва виробника 21 Weeks
Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant Висота - сидяча (макс.) -
Особливості Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Швидкість збою -
Детальний опис 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Композиція Metal Film