Будинок > Продукти > Конденсатори > Керамічні конденсатори > CDR31BP270BFURAB
CDR31BP270BFURAB
CDR31BP270BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити CDR31BP270BFURAB з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини CDR31BP270BFURAB
Виробник Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 27PF 100V BP 0805
Product parameter
Номер частини CDR31BP270BFURAB Виробник Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 27PF 100V BP 0805 Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 5161 pcs Інформаційний лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
Категорія Конденсатори Напруга - Оцінений 100V
Толерантність ±1% Товщина (Макс) 0.051" (1.30mm)
Коефіцієнт температури BP Розмір / розмір 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Серія Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Рейтинги -
Упаковка Bulk Пакет / Корпус 0805 (2012 Metric)
Робоча температура -55°C ~ 125°C Тип монтажу Surface Mount, MLCC
Висота - сидяча (макс.) - Особливості -
Швидкість збою R (0.01%) Детальний опис 27pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Ємність 27pF Програми General Purpose