Будинок > Продукти > Конденсатори > Керамічні конденсатори > CDR33BP152BFURAB
CDR33BP152BFURAB
CDR33BP152BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити CDR33BP152BFURAB з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини CDR33BP152BFURAB
Виробник Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Product parameter
Номер частини CDR33BP152BFURAB Виробник Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 4108 pcs Інформаційний лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
Категорія Конденсатори Напруга - Оцінений 100V
Толерантність ±1% Товщина (Макс) 0.049" (1.25mm)
Коефіцієнт температури BP Розмір / розмір 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Серія Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Рейтинги -
Упаковка Bulk Пакет / Корпус 1210 (3225 Metric)
Робоча температура -55°C ~ 125°C Тип монтажу Surface Mount, MLCC
Висота - сидяча (макс.) - Особливості -
Швидкість збою R (0.01%) Детальний опис 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Ємність 1500pF Програми General Purpose