Будинок > Продукти > Конденсатори > Керамічні конденсатори > CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити CDR34BP432BFURAJ з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини CDR34BP432BFURAJ
Виробник Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Номер частини CDR34BP432BFURAJ Виробник Electro-Films (EFI) / Vishay
Опис CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 4225 pcs Інформаційний лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
Категорія Конденсатори Напруга - Оцінений 100V
Толерантність ±1% Товщина (Макс) 0.059" (1.50mm)
Коефіцієнт температури BP Розмір / розмір 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Серія Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Рейтинги -
Упаковка Tape & Reel (TR) Пакет / Корпус 1812 (4532 Metric)
Робоча температура -55°C ~ 125°C Тип монтажу Surface Mount, MLCC
Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited) Ведучий стиль -
Провідний проміжок - Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Висота - сидяча (макс.) - Особливості -
Швидкість збою R (0.01%) Детальний опис 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Ємність 4300pF Програми General Purpose