Будинок > Продукти > Блоки живлення - бортовий кріплення > DC DC перетворювачі > GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити GS-R24FS0001.8 з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини GS-R24FS0001.8
Виробник STMicroelectronics
Опис DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
(у доларах США)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Номер частини GS-R24FS0001.8 Виробник STMicroelectronics
Опис DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 15007 pcs Інформаційний лист
Категорія Блоки живлення - бортовий кріплення Напруга - вихід 4 -
Напруга - вихід 3 - Напруга - вихід 2 -
Напруга - вихід 1 1.235 ~ 5.5 V Напруга - вхід (мін) 16V
Напруга - вхід (Макс) 35V Тип Non-Isolated PoL Module
Розмір / розмір 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Серія GS-R24FP
Упаковка Bulk Пакет / Корпус 10-SMD Module
Інші імена 497-8255 Робоча температура -25°C ~ 85°C
Кількість виходів 1 Тип монтажу Surface Mount
Особливості - Ефективність 83%
Детальний опис Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Поточний - вихідний (Макс) 1.8A
Номер базової частини GS-R24F Програми ITE (Commercial)
Супутні товари
GS-R12FV0001.9 Image
  • Частина №:GS-8M
  • Виробники:Panasonic
  • Опис:M8 INDUCTIVE HEAD 3.5MM 3M CABLE
  • В наявності:769
GS-8S-C8 Image
  • Частина №:GS-8S-C8
  • Виробники:Panasonic
  • Опис:INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE
  • В наявності:679
GS-R12FS0001.9 Image
GS-8S Image
  • Частина №:GS-8S
  • Опис:INDUCTIVE HEAD 4MM 3M CABLE