LDK120M-R
LDK120M-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити LDK120M-R з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини LDK120M-R
Виробник STMicroelectronics
Опис IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
(у доларах США)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Номер частини LDK120M-R Виробник STMicroelectronics
Опис IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 196860 pcs Інформаційний лист LDK120xx
Категорія Інтегральні схеми (мікросхеми) Падіння напруги (макс.) 0.3V @ 200mA
Напруга - вихід (мінімальний / фіксований) 0.8V Напруга - вихід (Макс) 5.2V
Напруга - вхід (Макс) 5.5V Пакет пристрою постачальника SOT-23-5
Серія - Особливості захисту Over Current, Over Temperature
Упаковка Cut Tape (CT) Пакет / Корпус SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) Тип виводу Adjustable
Конфігурація виводу Positive Інші імена 497-13501-1
Робоча температура -40°C ~ 125°C Кількість регуляторів 1
Тип монтажу Surface Mount Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited)
Час виробництва виробника 32 Weeks Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Детальний опис Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-23-5 Поточний - Постачання (Макс) 100µA
Поточний - спокійний (Iq) 60µA Поточний - вихідний 200mA