Будинок > Продукти > Резистори > Чіповий резистор - поверхнева гора > RNCF1210BTE412R
RNCF1210BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити RNCF1210BTE412R з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини RNCF1210BTE412R
Виробник Stackpole Electronics, Inc.
Опис RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210
(у доларах США)
5000 pcs
Product parameter
Номер частини RNCF1210BTE412R Виробник Stackpole Electronics, Inc.
Опис RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210 Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 290259 pcs Інформаційний лист Resistor Packaging SpecRNCF Series
Категорія Резистори Толерантність ±0.1%
Коефіцієнт температури ±25ppm/°C Пакет пристрою постачальника 1210
Розмір / розмір 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Серія RNCF
Опір 412 Ohms Потужність (Вт) 0.333W, 1/3W
Упаковка Tape & Reel (TR) Пакет / Корпус 1210 (3225 Metric)
Робоча температура -55°C ~ 155°C Кількість закінчень 2
Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited) Час виробництва виробника 12 Weeks
Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant Висота - сидяча (макс.) 0.026" (0.65mm)
Особливості Automotive AEC-Q200 Швидкість збою -
Детальний опис 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Композиція Thin Film