Будинок > Продукти > Резистори > Через отвори резисторів > RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗображення призначені лише для довідки.
Див. Характеристики продукту для деталей продукту.
Купити RNF18FTE412R з упевненістю від Components-World.HK, 1 рік гарантія
Запит на розсилку
Номер частини RNF18FTE412R
Виробник Stackpole Electronics, Inc.
Опис RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL
(у доларах США)
5000 pcs
Product parameter
Номер частини RNF18FTE412R Виробник Stackpole Electronics, Inc.
Опис RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL Статус безкоштовного статусу / RoHS Без свинцю / RoHS відповідність
Кількість доступних 1287273 pcs Інформаційний лист Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Категорія Резистори Толерантність ±1%
Коефіцієнт температури ±25ppm/°C Пакет пристрою постачальника Axial
Розмір / розмір 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Серія RNF
Опір 412 Ohms Потужність (Вт) 0.125W, 1/8W
Упаковка Tape & Reel (TR) Пакет / Корпус Axial
Інші імена RN 1/8 T9 412 1% R